Alo Davetiye

Kazımkarabekir Paşa Mahallesi Kazımkarabekir Paşa Caddesi No:16/B Merkez / Karaman
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 2 , Aralık ayında 5 ve toplamda 376 ayrı kişi ziyaret etti.
0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Alo Davetiye

Selim Akçay
Kazımkarabekir Paşa Mahallesi Kazımkarabekir Paşa Caddesi No:16/B

Firma Açıklama


ALO Davetiye

Düğün davetiyesi, nişan, kına, baby shower, yaş günü organizasyonları, sünnet ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması istenen kişilere bu etkinliği duyurma ve davet amacıyla yazılan kısa yazıların özenle hazırlanmış halidir davetiye.

Bir davetiye görselinde tüm ayrıntılar dikkate alınmalı,kimi, nereye, ne zaman, niçin çağırdığı eksiksiz olarak yer almalıdır.
Adres, telefon numarası,davetin türüne göre özel olarak belirtilmesi gereken hususlar, davetiyenin kaç kişilik olduğu, çocuk getirilip getirmeyeceği, özel kıyafet giyilip giyilmeyeceği, yemeğin olup olmadığı, ulaşım imkanı, programın süresi, davete cevap istenip istenmediği gibi.

Tüm bu aşamaların bilincinde olan firmamız, deneyimli ve tecrübeli ekibiyle özel günlerinize yakışır tasarımlar ve olabildiğince uygun fiyatlı davetiye çeşitleri sizlere hizmet vermektedir.

Davetiye özellikleri olarak 10.5 cm x 16,5 cm ölçülerinde 270 g amerikan bristol davetiye kartı kulllanmakta olup davetiyelerinizin daha hoş ve kaliteli davetiye görünümü adına üzerine selefon kaplamalı davetiye kullanmaktadır. Ucuz davetiye ile arasındaki farkı belirleyen en önemli özelliklerinden biridir. Kesinlikle ince ve kalitesiz değildir. Dilediğiniz zaman numune talebinde bulunabilir aklınızda olan soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Davetiye zarfları, davetiyelerimize göre özel üretilmekte, istediğinize göre renk seçenekleri sunulmaktadır. Önceliğimiz gülümseyen müşteri sloganıyla çıktığımız bu yolda tüm ayrıntılara değer vererek sizlere bu süreçte destek olmaktadır.

Ayrıca sitemizde olan davetiye modelleri isteğinize özel olarakta değiştirebilmekteyiz. Mesela kenarları özel kesim, altın yaldız baskı, gümüz yaldız baskı, kabartma davetiye, lak baskı çeşitleri olarak isteğinize özel ölçüler de, hizmetlerimizde yer alıyor.

İnternetin hayatımınızın her yerinde olması ile birlikte sitemizde online alışveriş, kredi kartı, havale veya eft gibi 3d güvenli ödeme sistemi ile ödeme gerçekleştirerek online alışverişin oldukça fazla avantajını siz değerli müşterilerimize yansıtıyor, kargo ücreti talep etmiyoruz.

Ürün çeşitliliği, alacağınız ürünlerin modellerini, fiyatlarını, özelliklerini kolaylıkla, tek tık ile görebilme imkanıyla dışarı çıkmadan, ordan oraya gitmeden evden bilgisayar veya cepten mobil olarak rahat rahat güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.


Düğün Davetiyeleri, Nişan Davetiyeleri, Kına Davetiyeleri, Baby Shower Davetiyeleri, Sünnet Davetiyeleri, Açılış Davetiyeleri ve Magnetler

Alo Davetiye - Firma İlanları

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *